Душовий набір Paffoni Master ZDUP094ST
Фото 3 |
Paffoni Master ZDUP094ST |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Master ZDUP094ST
Усі ціни 36 →Душовий гарнітур Paffoni сталь ZDUP094ST | 6 745 грн. |
Душовий набір Paffoni Tondo ZDUP 094 CR | 2 428 грн. |
Душовий набір PAFFONI Light ZDUP094NO із ручною лійкою та шлангом з тримач | 4 674 грн. |
Душовий гарнітур Paffoni Tondo чорний матовий (ZDUP094NO) ZDUP094NO | 4 674 грн. |
Душевой набор Paffoni Tondo (ZDUP094CR) 201528 | 3 407 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →