Тепловий насос Panasonic Aquarea KIT-WC16H9E8 16 кВт
Фото 3 |
Panasonic Aquarea KIT-WC16H9E8 16 кВт 12 кВт16 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Aquarea KIT-WC16H9E8 16 кВт
Тепловой насос Panasonic Aquarea High Performance KIT-WC16H9E8 (16 кВт, 38 | 332 699 грн. |
Тепловий насос повітря-вода Panasonic Aquarea High Performance "H" KIT-WC1 | 295 500 грн. |
Тепловий насос (повітря-вода) Panasonic 16 кВт трифазний KIT-WC16H9E8 0205 | 295 500 грн. |
Модификації Panasonic Aquarea KIT-WC16H9E8
Ціни на Panasonic Aquarea KIT-WC16H9E8 |
---|---|---|---|---|
Panasonic Aquarea KIT-WC12H9E8 12 кВт | від 255 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic Aquarea KIT-WC16H9E8 16 кВт | від 295 500 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →