Розетка Videx VF-BNSK2G-CR бежевий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK2G-CR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2G-CR бежевий
Усі ціни 11 →Розетка двойная Videx Binera с заземлением кремовая 24697 | 174 грн. |
Розетка двомісна Videx Binera кремова із заземленням VF-BNSK2G-CR | 174 грн. |
Розетка Videx BINERA 2ая с заземлением кремовая (VF-BNSK2G-CR) VF-BNSK2G-C | 220 грн. |
Розетка подвійна VIDEX Binera із заземленням Кремова (VF-BNSK2G-CR) | 174 грн. |
Розетка кремова 2ая із заземленням BINERA(VF-BNSK2G-CR) | 157 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSK2G-CR
Ціни на Videx VF-BNSK2G-CR |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2G-CR бежевий | від 157 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-W білий | від 157 грн. | 15 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-BG графіт | від 196 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-SS сріблястий | від 196 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →