Сейф Paritet-K GRIFFON M.60.E
Відео 1Фото 33 |
Paritet-K GRIFFON M.60.E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paritet-K GRIFFON M.60.E
Усі ціни 20 →Сейф Griffon M.60.E | 22 440 грн. |
Сейф офисный Griffon M.60.Е | 20 473 грн. |
Сейф мебельный Паритет-К M.60.Е (M60Е) | 17 795 грн. |
Сейф офисный Griffon M.60.Е | 21 780 грн. |
Сейф GRIFFON M.60.E | 19 055 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сейфа Paritet-K GRIFFON M.60.E:
- Наявність гачків на внутрішній стороні дверей
- Модель GRIFFON M60K — тип замку-ключовий
- Модель GRIFFON M60E — тип замку-електронний
Модификації Paritet-K GRIFFON M.60.E
Ціни на Paritet-K GRIFFON M.60.E |
---|---|---|---|---|
Paritet-K GRIFFON M.25.K | від 6 450 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON M.25.E | від 13 622 грн. | 25 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON M.20.K | від 6 450 грн. | 25 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON M.20.E | від 13 622 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON M.30.FP | від 14 515 грн. | 13 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON M.30.K | від 7 095 грн. | 22 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON M.30.E | від 14 515 грн. | 24 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON M.50.K | від 7 980 грн. | 20 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON M.50.E | від 16 247 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K GRIFFON M.60.K | від 11 172 грн. | 22 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON M.60.E | від 17 795 грн. | 22 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON M.60.FP | від 21 780 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →