Сейф Paritet-K GRIFFON WL-2319K
Фото 8 |
Paritet-K GRIFFON WL-2319K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paritet-K GRIFFON WL-2319K
Усі ціни 21 →Сейф Griffon WL.2319.K | 4 800 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon WL.2319.K | 4 512 грн. |
Сейф встраиваемый Griffon WL.2319.K | 4 800 грн. |
Сейф GRIFFON WL.2319.K | 4 200 грн. |
Сейф Griffon WL.2319.K | 4 836 грн. |
ще 16 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель GRIFFON WL-2319K — тип замку-ключовий
- Модель GRIFFON WL-2319E — тип замку-електронний
Модификації Paritet-K GRIFFON WL-2319K
Ціни на Paritet-K GRIFFON WL-2319K |
---|---|---|---|---|
Paritet-K GRIFFON WL-1716K | від 3 096 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K GRIFFON WL-2319K | від 4 200 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K GRIFFON WL-2319E | від 7 507 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K GRIFFON WL-3228K | від 6 116 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K GRIFFON WL-3228KE | від 11 286 грн. | 14 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON WL-3228E | від 10 478 грн. | 21 пропозиція | ||
Paritet-K GRIFFON WL-5028KE | від 14 448 грн. | 15 пропозицій | ||
Paritet-K GRIFFON WL-5028E | від 12 870 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →