Сейф Paritet-K R.60.E
Фото 14 |
Paritet-K R.60.E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paritet-K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paritet-K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paritet-K R.60.E
Усі ціни 20 →Сейф Griffon R.60.E | 13 800 грн. |
Сейф офисный Griffon R.60.E | 12 690 грн. |
Сейф мебельный Паритет-К R.60.E (R60E) | 14 651 грн. |
Сейф офисный Griffon R.60.E | 13 500 грн. |
Сейф GRIFFON R.60.E | 11 811 грн. |
ще 15 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель R. 60.K — тип замку-ключовий
- Модель R. 60.E — тип замку-електронний
- Модель R. 60.C — тип замку кодовий механічний
- Модель R. 60.K.E — тип замку-ключовий і електронний
Модификації Paritet-K R.60.E
Ціни на Paritet-K R.60.E |
---|---|---|---|---|
Paritet-K R.65.K | від 11 980 грн. | 1 пропозиція | ||
Paritet-K R.60.K | від 9 606 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K R.60.K.E | від 12 861 грн. | 14 пропозицій | ||
Paritet-K R.60.E | від 11 811 грн. | 23 пропозиції | ||
Paritet-K R.60.C | від 13 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Paritet-K R.80.K | від 13 500 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →