Комплект відеоспостереження Partizan AHD-39 4xCAM 1xDVR
Фото 3 |
Partizan AHD-39 4xCAM 1xDVR
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 2 шт, фокусна 2.8 мм, купольні 2 шт
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
Всі характеристики
Характеристики AHD-39 4xCAM 1xDVR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan AHD-39 4xCAM 1xDVR
Комплект видеонаблюдения Partizan AHD-39 4xCAM + 1xDVR | 7 013 грн. |
Комплект відеоспостереження Partizan AHD-39 4xCAM + 1xDVR | 8 664 грн. |
2.0 MP Мікс набір AHD-39 4xCAM + 1xDVR | 8 664 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →