Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit/HDD500
CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit/HDD500
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 1 шт, фокусна 3.6 мм, купольні 1 шт
Роздільна здатність запису:2592x1944 пікс
В комплект входить жорсткий диск на 500 ГБ.
Всі характеристики
Характеристики AHD-11WD 5MP MasterKit/HDD500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit/HDD500
Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit + HDD500 | 7 282 грн. |
Комплект видеонаблюдения CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit + HDD500 | 8 845 грн. |
Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit + HDD500 | 7 282 грн. |
Модификації CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit/HDD500
Ціни на CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit/HDD500 |
---|---|---|---|---|
CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit/HDD500 | від 7 282 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-22WD 5MP MasterKit/HDD500 | від 10 712 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-33WD 5MP MasterKit/HDD1000 | від 15 729 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-44WD 5MP MasterKit/HDD1000 | від 22 047 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →