Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G660C34K
Фото 4 |
Patriot Memory PVV532G660C34K |
|
Двоканальний комплект швидкодіючих модулів оперативної пам'яті стандарту DDR5-6600, що складається з двох однорангових модулів об'ємом по 16 Гб кожен. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії для вимогливих геймерів та ентузіастів. Цей комплект насамперед призначений для встановлення у високопродуктивні ігрові системи. Завдяки високій ефективній тактовій частоті, якісній багатошаровій друкованій платі та алюмінієвому радіатору, ці модулі будуть цікаві ентузіастам, які вміють отримувати додатковий приріст продуктивності за рахунок оверклокінгу.
Заявлена тактова частотна частота комплекту модулів оперативної пам'яті Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G660C34K забезпечує вражаючу пропускну здатність (52,8 Гбіт/с на модуль). Виробником гарантується працездатність при невисоких таймінгах (CL34-40-40-84) та напрузі 1,4 В, що помітно підвищує загальну та ігрову продуктивність системи. Варто додати, що швидкісний режим DDR5-6600 активується автоматично лише за підтримки материнської плати технологій Intel XMP 3.0 або ADM EXPO. Інакше платою будуть встановлені стандартні налаштування DDR5-4800, а високі паспортні параметри потрібно буде налаштовувати в UEFI BIOS в ручному режимі. Модулі сумісні з апаратними конфігураціями на базі процесорів Intel Core (12-го покоління та вище) та процесорами AMD Ryzen (Zen 4 і вище).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G660C34K
Усі ціни 47 →Patriot DDR5 32GB (2x16GB) 6600Mhz Viper Venom (PVV532G660C34K) PVV532G660 | 4 821 грн. |
Модуль пам`яті DDR5 2x16GB/6600 Patriot Viper Venom Black (PVV532G660C34K) | 4 662 грн. |
Память для настільних компютерів Patriot 32 GB (2x16GB) DDR5 6600 MHz Vipe | 5 644 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) DDR5 6600 MHz Viper Venom Black (PVV532G660C34K) | 4 710 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) DDR5 6600 MHz Viper Venom Black (PVV532G660C34K) | 4 665 грн. |
Модификації Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G560C36K | від 4 149 грн. | 47 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G600C36K | від 4 600 грн. | 37 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G620C40K | від 4 507 грн. | 45 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G640C32K | від 4 972 грн. | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G660C34K | від 4 548 грн. | 47 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G680C34K | від 4 704 грн. | 42 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G700C32K | від 4 945 грн. | 46 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G720C34K | від 5 001 грн. | 32 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G740C36K | від 5 630 грн. | 28 пропозицій |