Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G700C32K
Фото 4 |
Patriot Memory PVV532G700C32K |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G700C32K
Усі ціни 45 →Patriot DDR5 32GB (2x16GB) 7000Mhz Viper Venom (PVV532G700C32K) PVV532G700 | 5 507 грн. |
Модуль пам`яті DDR5 2x16GB/7000 Patriot Viper Venom Black (PVV532G700C32K) | 5 040 грн. |
Память для настільних компютерів Patriot 32 GB (2x16GB) DDR5 7000 MHz Vipe | 6 001 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) DDR5 7000 MHz Viper Venom (PVV532G700C32K) | 5 085 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) DDR5 7000 MHz Viper Venom (PVV532G700C32K) | 5 036 грн. |
Постріл дуплетом
Patriot Viper Venom DDR5-7000 (код моделі PVV532G700C32K) – готовий комплект оперативної пам'яті сумарним об'ємом 32 ГБ. Вироблено американською компанією Patriot Memory. Включає два модулі DDR5 з автоматичним розгоном Intel XMP до частоти 7000 МГц із таймінгами CL32. Також передбачені два резервні XMP профілю: 6800 МГц і 6600 МГц, обидва CL34.
Корекція помилок
А ось конкуруюча технологія авторозгону AMD EXPO підтримується лише до 6000 МГц. Високу частоту пам'яті власникам процесорів Ryzen 7000 доведеться виставляти вручну, що, втім, не складно. Адже контролер живлення PMIC повністю розблокований для спрощення експериментів із оверклокінгом. Також є чип корекції помилок ECC.
Холод металу
Зроблено Viper Venom з вручну відібраних та протестованих чіпів ОЗП, що, власне, і забезпечується таку високу частоту. Охолоджується товстостінними алюмінієвими радіаторами зі зміїним логотипом Viper, але без підсвічування для любителів класики. Втім, серія Viper Venom також включає RGB-моделі з більш високою частотою до 7400 МГц.
Модификації Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G560C36K | від 4 149 грн. | 46 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G600C36K | від 4 600 грн. | 36 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G620C40K | від 4 507 грн. | 44 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G640C32K | від 4 972 грн. | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G660C34K | від 4 548 грн. | 45 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G680C34K | від 4 704 грн. | 42 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G700C32K | від 4 945 грн. | 45 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G720C34K | від 5 001 грн. | 32 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G740C36K | від 5 630 грн. | 28 пропозицій |