Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G740C36K
Фото 4 |
Patriot Memory PVV532G740C36K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G740C36K
Усі ціни 28 →Patriot DDR5 32GB (2x16GB) 7400Mhz Viper Venom (PVV532G740C36K) PVV532G740 | 5 940 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) 7400 MHz Viper Venom (PVV532G740C36K) | 5 868 грн. |
Patriot 32 Gb (2x16GB) 7400 MHz Viper Venom (PVV532G740C36K) | 5 812 грн. |
Память 16Gb x 2 (32Gb Kit) ddr5, 7400 MHz, Patriot Venom, Black, 36-44-44- | 6 308 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Patriot 32 GB (2x16GB) 7400 MHz Viper V | 6 292 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G560C36K | від 4 149 грн. | 46 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G600C36K | від 4 607 грн. | 37 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G620C40K | від 4 517 грн. | 45 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G640C32K | від 4 972 грн. | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G660C34K | від 4 558 грн. | 47 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G680C34K | від 4 711 грн. | 42 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G700C32K | від 4 952 грн. | 46 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G720C34K | від 5 018 грн. | 32 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Venom DDR5 2x16Gb PVV532G740C36K | від 5 630 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →