Вентилятор PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 Black (F3-C120BKAM3-GL)
Фото 12 |
PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 Black
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики F3 T120 ARGB 3 in 1 Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PCCooler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PCCooler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 Black
Усі ціни 12 →PCCooler FX 120 ARGB 3 in 1 Black FX 120 ARGB BK 3IN1 | 999 грн. |
Вентилятор PCCooler FX 120 ARGB BK 3in1 | 939 грн. |
Кулер на корпус PcSooler F3 T120 ARGB 3 в 1 Черный F3 T120 ARGB 3 in 1 Bla | 952 грн. |
PcCooler Кулер до корпусу PcCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 Black | 979 грн. |
Кулер до корпусу PcCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 Black | 979 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 Black
Ціни на PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 Black |
---|---|---|---|---|
PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 White | від 871 грн. | 10 пропозицій | ||
PCCooler F3 T120 ARGB 3 in 1 Black | від 828 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →