Вентилятор PCCooler DN-120 3in1
Фото 6 |
PCCooler DN-120 3in1
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1200 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики DN-120 3in1
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PCCooler DN-120 3in1
Усі ціни 23 →PCCooler DN 120 3 in 1 Black | 399 грн. |
Вентилятор PCCooler DN 120 BK 3in1 | 381 грн. |
Корпусный вентилятор PCCOOLER DN 120 BK 3in1, черный | 499 грн. |
Вентилятор PCCooler DN 120 BK 3in1 | 375 грн. |
Вентилятор 120 mm, Hydraulic Bearing, 3Pin DN 120 BK 3in1 | 499 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →