Літня шина Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H 185/60 R15 84 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H
Усі ціни 27 →Шина Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H | 1 875 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H | 1 982 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H | 2 057 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 (185/60R15 84H) | 1 896 грн. |
Летние шины Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H 1001148756 | 1 986 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H
Ціни на Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Novaro ST532 185/60 R15 84H | від 1 785 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →