Літня шина Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H 185/65 R15 88 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H
Усі ціни 32 →Шина Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H | 1 756 грн. |
Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H | 1 760 грн. |
Petlas Imperium PT515 (185/65R15 88H) | 1 741 грн. |
Petlas Imperium PT-515 185/65 R15 88H | 1 960 грн. |
Летние шины Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H 1000271774 | 1 820 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H
Ціни на Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Petlas Imperium PT515 185/65 R15 88H | від 1 687 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →