Вантажна шина Petlas SY 800 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SY 800 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SY 800 13 R22.5 156K
Усі ціни 11 →Petlas SY 800 (универсальная) 13 R22.5 156/150K | 11 931 грн. |
Petlas SY800 (универсальная) 13 R22.5 156K | 11 730 грн. |
Petlas SY800 (универсал-карьер) 13 R22.5 156/150K 18PR | 12 044 грн. |
Petlas SY800 13/80 R22.5 156/150K | 11 550 грн. |
Вантажна шина PETLAS SY800 13R22.5 156/150K | 11 605 грн. |
ще 6 пропозицій