Вантажна шина Petlas RC 700 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RC 700 315/80 R22.5 156K 315/80 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RC 700 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 10 →Petlas RC700 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 14 992 грн. |
Petlas RC 700 (315/80R22.5 156K) | 13 378 грн. |
Petlas RC700 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 13 490 грн. |
Petlas RC700 315/80 R22.5 156/150K | 13 212 грн. |
Petlas RC 700 (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K | 13 829 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Petlas RC 700 315/80 R22.5 156K
Ціни на Petlas RC 700 315/80 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Petlas RC 700 315/80 R22.5 154M | від 12 823 грн. | 2 пропозиції | ||
Petlas RC 700 315/80 R22.5 156K | від 13 212 грн. | 10 пропозицій |