Автомагнітола Phantom DVM-3002G i6
Phantom DVM-3002G i6
Монтаж:штатна
Авто:Toyota Camry 2012
Носії:CD, карти пам'яті, USB
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:7 "
Пам'ять:1 ГБ
Всі характеристики
Характеристики DVM-3002G i6
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Phantom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Phantom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Phantom DVM-3002G i6
Phantom DVM-3002G i6 3202 | 4 070 грн. |
Штатная магнитола Phantom DVM-3002G i6 Toyota Camry | 3 900 грн. |
Штатная автомагнитола Phantom DVM-3002G i6 | 3 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →