Фен Philips 3000 Series BHD350 (BHD350/10)
Відео 4Фото 5 |
Philips 3000 Series BHD350 |
|
Фен з симпатичним дизайном, який відразу чіпляє погляд чорним матовим корпусом з гармонійними бежевими вставками. Але компанія Philips не сильно акцентує увагу на зовнішньому вигляді, а висуває на передній план все ж можливості пристрою. Модель має потужність 2100 Вт і створює досить сильний повітряний потік, щоб сушка була швидкою і ефективною. А система іонізації генерує до 20 мільйонів негативно заряджених іонів, запобігаючи електризацію і роблячи волосся більш гладкими, слухняними і блискучими.
Справжньою родзинкою Philips 3000 Series BHD350 стала унікальна насадка ThermoProtect зі спеціальною конструкцією, яка змішує тепле і холодне повітря. В результаті температура знижується на 15 градусів, сушка залишається такою ж швидкою, але стає більш дбайливою до волосся. Крім того, в комплект поставки входить вузький концентратор для створення спрямованого потоку повітря на окремі пасма. Фен пропонує кілька режимів потужності і температури, окрему кнопку для включення холодного обдування і шнур довжиною 1.8 м з петлею для підвішування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 3000 Series BHD350
Усі ціни 46 →Фен PHILIPS Series 3000 BHD350/10 | 1 199 грн. |
Фен Philips ThermoProtect BHD350/10 | 1 199 грн. |
Фен Philips BHD350/10 | 1 199 грн. |
Фен для волосся Philips 3000 Series, чорний з рожевим (BHD350/10) | 1 199 грн. |
PHILIPS ThermoProtect BHD350/10 | 1 199 грн. |
Гарна фірма. Вже шість років вдома модель 8230 працює відмінно. Але ось заламався кабель і вирішив купити нову модель 350 з такою ж потужністю 2100 Вт. Відмінний дизайн, нові насадки. Розмір середній. Зручно тримати у руці. Кнопка перемикання швидкостей туга та незручна. користуюся Philips 3000 Series BHD350 менше місяця |
чудовий фен для домашнього користування. З його допомогою - дуже швидко збираюся зранку на роботу) Дуже велика потужність
Турбо-режим Швидко розігрівається Не палити волосся Декілька насадок Легко чиститись Великий розмір
Лише для домашнього користування Ruslan ShiZ: користуюся Philips 3000 Series BHD351/10 більше року |
Феном переважно користується дівчина, але також іноді беру коли треба підсушити терміново волосся. Сам фен зібрань чудово, кнопка натискається без лишнього зусилля, важіль перемикання потужностей також без проблем рухається як у гору так і в низ. У руці фен лежить чудово, по вазі також чудовий, і не надто важкий і не надто легкий. Круто що є не тільки 2 режими з гарячим повітрям, а й 3-й, для обдування холодним повітрям. Інтуїтивно зрозуміло зроблений перехід у потужніший режим (він працює на будь-якому з варіантів нагрівання повітря, та й на холодному обдуві також), для цього просто треба натиснути кнопку. Також відразу видно чи буде "турбо" режим одразу використаний при ввімкненні фену. Щодо дизайну – чудовим рішенням було зробити поверхню матовою, виглядає чудово, навіть після майже двох років використання. Насадки легко ставляться та знімаються, цей процес не викликає проблем чи лишніх зусиль. Одну насадку, на жаль, десь занапастили, тому позбулася лише "ThermoProtect", за фактом використовуємо завжди з нею (один з плюсів її використання - волосся не так сильно втрачає свою форму, як за відсутності цієї насадки). - матова текстура і колір;
- 2 чудові та корисні насадки у комплекті; - інтуїтивний переход у потужний режим; - можливість сушити волосся не лише гарячим, а й охолодженим повітрям; - чудово сидіти у руці, рука не втомлюється тримати його над головою. - не зовсім зручний якщо брати в дорогу, займає місце (краще розглянути для такого компактний варіант). Валерій Фаткулін: користуюся Philips 3000 Series BHD340 більше року |
Модификації Philips 3000 Series BHD350
Ціни на Philips 3000 Series BHD350 |
---|---|---|---|---|
Philips 3000 Series BHD351/10 | від 1 024 грн. | 6 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD341 | від 750 грн. | 46 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD342 | від 878 грн. | 36 пропозицій | ||
Philips 3000 Series BHD340 | від 871 грн. | 43 пропозиції | ||
Philips 3000 Series BHD360 | від 1 314 грн. | 44 пропозиції | ||
Philips 3000 Series BHD351/30 | від 1 126 грн. | 24 пропозиції | ||
Philips 3000 Series BHD350 | від 815 грн. | 46 пропозицій |