Стайлер Philips 5000 Series BHS510 (BHS510/00)
Відео 4Фото 13 |
Philips 5000 Series BHS510 |
|
Керамічне покриття з аргановим маслом. Швидке нагрівання. ThermoShield для контролю нагріву.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 5000 Series BHS510
Усі ціни 44 →Стайлер Philips BHS510/00 серії 5000 | 2 199 грн. |
Стайлер Philips BHS510/00 | 2 199 грн. |
Вирівнювач волосся Philips BHS510/00 | 1 747 грн. |
Випрямляч для волосся Philips BHS510/00 | 2 099 грн. |
Стайлер Philips 5000 Series (BHS510/00) | 2 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Philips 5000 Series BHS510
Ціни на Philips 5000 Series BHS510 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHS520 | від 1 979 грн. | 45 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHS510 | від 1 747 грн. | 46 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHS530 | від 2 399 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →