Пустушка Philips Avent SCF080/23
![]() |
Philips Avent SCF080/23 0m+6m+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Avent SCF080/23
Усі ціни 30 →Philips AVENT SCF080/23 | 337 грн. | ![]() |
| 354 грн. | ![]() |
Пустушка Philips AVENT Ultra Air 0-6 місяців 2 шт (SCF080/23) SCF080/23 | 375 грн. | ![]() |
| 379 грн. |
| 375 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Philips Avent SCF080/23
| Ціни на Philips Avent SCF080/23 |
|---|---|---|---|---|
| Philips Avent SCF080/23 | від 260 грн. | 30 пропозицій | ||
| Philips Avent SCF080/26 | від 260 грн. | 33 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →