Електрочайник Philips Daily Collection HD9351/90 нержавіюча сталь
Відео 5Фото 5 |
Philips Daily Collection HD9351/90 нержавіюча сталь сірий |
|
Практична і стильна модель в «обгортці» з нержавіючої сталі від великого гравця в лізі електрочайників. Сталь також використовується в якості зовнішнього покриття нагрівального елемента, який в даному випадку має потужністю 2200 Вт. Оснащення моделі передбачає наявність індикаторів рівня води і вмикання чайника, широко відкривання кришки на пружині, мікрофільтра для затримки найдрібніших частинок накипу і відсіку для змотування мережевого шнура в поворотній підставці.
При повному об'ємі води (1.7 л) Philips HD 9351 забезпечує її закипання приблизно за 5.5-6 хв. Після закінчення процесу чайник подає звуковий сигнал і самостійно відключається. Система автовимкнення також поширює свою дію на випадки зняття виробу з бази і відсутності в його колбі води. Наповнити електрочайник рідиною можна як через вищезгадану верхню кришку з пружинним механізмом, так і через зручний наливна носик.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Daily Collection HD9351/90 нержавіюча сталь
Усі ціни 53 →Philips Philips HD9351/90 | 2 099 грн. |
Електрочайник Philips HD9351/90 | 1 652 грн. |
Електрочайник Philips HD9351/90 | 1 779 грн. |
Philips HD9351/90 | 1 779 грн. |
Електрочайник Philips HD9351/90 | 1 779 грн. |
швидко гріє, непоганий зовнішній вигляд не маленька ціна, маркий корпус Валерій O.: користуюся Philips Daily Collection HD9351/90 кілька місяців |
Купили і розчарувалися, кришка зсередини має запах дешевої пластмаси, хоча продавець запевняв, що він новий з упаковки і після неодноразового кип'ятіння води його не буде. Повертатимемо! Нержавіюча сталь Запах пластмаси зсередини кришки |
Модификації Philips Daily Collection HD9351/90
Ціни на Philips Daily Collection HD9351/90 |
---|---|---|---|---|
Philips Daily Collection HD9351/90 нержавіюча сталь | від 1 642 грн. | 53 пропозиції | ||
Philips Daily Collection HD9352/80 сірий | від 1 576 грн. | 43 пропозиції | ||
Philips Daily Collection HD9352/60 червоний | від 1 875 грн. | 43 пропозиції |
Вода гріється швидко, зібрано якісно, матеріали також непогані. Кришка відкидається під час натискання на відповідну кнопку вгорі ручки. Особисто я запах пластику не відчуваю, може, вже випарувався. З нього зручно наливати воду, оскільки є широкий наливний носик. Є синє підсвічування кнопки включення, що непогано виглядає.
З мінусів — дуже маркий корпус, який ще й дуже легко дряпається на додачу, що не дуже добре враховуючи ціну. Фото після місяця використання.