Тостер Philips Daily Collection HD 2590/90
Фото 7 |
Philips Daily Collection HD 2590/90 білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Daily Collection HD 2590/90
Тостер Philips HD2590 / 90 HD2590/90 | 2 153 грн. |
Тостер Philips HD2590 / 90 | 2 143 грн. |
Тостер Philips HD2590 / 90 | 2 149 грн. |
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці Philips Daily Collection HD 2590/90:
- Довжина мережевого шнура – 85 см
Модификації Philips Daily Collection HD 2590/90
Ціни на Philips Daily Collection HD 2590/90 |
---|---|---|---|---|
Philips Daily Collection HD 2590/00 | від 1 418 грн. | 24 пропозиції | ||
Philips Daily Collection HD 2590/90 | від 2 143 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →