Лампочка Philips LEDBulb A55 9.5W 3000K E27 (929000249167)
207 грн. Купити! Світлодіодна лампа Philips Bulb A55 9,5W-E27-3000K 929000249167Ledmir.com.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Philips LEDBulb A55 9.5W 3000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
4 грудня 2016, 20:46
Как устранить причину свечения самопроизвольного #
выключатель на два включения при подсоединении лампочки лэд происходит слабое свечение интересует допускается такая эксплуатация.
Модификації Philips LEDBulb A55 9.5W 3000K E27
Ціни на Philips LEDBulb A55 9.5W 3000K E27 |
---|---|---|---|---|
Philips LEDBulb A55 4W 6500K E27 | від 90 грн. | 1 пропозиція | ||
Philips LEDBulb A55 9W 6500K E27 | від 198 грн. | 1 пропозиція | ||
Philips LEDBulb A55 9.5W 3000K E27 | від 207 грн. | 1 пропозиція | ||
Philips LEDBulb A55 10.5W 6500K E27 | від 259 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →