Лампочка Philips Ecofit LEDtube T8 16W 6500K G13
Philips Ecofit LEDtube T8 16W 6500K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Ecofit LEDtube T8 16W 6500K G13
Лампочка Philips Ecofit LEDtube 1200mm 16W 865 T8 I RCA (929001276137) 929 | 309 грн. |
Світлодіодна лампа Philips Ecofit LEDtube 1200mm 16W 6500K T8 2 шт (929001 | 256 грн. |
Світлодіодна лампа Philips Ecofit LEDtube 1200 mm 16 W 865 T8 I RCA (92900 | 117 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →