Праска з парогенератором Philips PerfectCare 7000 PSG 7150 (PSG7150/30)
Фото 15 |
Philips PerfectCare 7000 PSG 7150 |
|
Технологія OptimalTEMP — автоматично підбирає оптимальну температуру прасування.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare 7000 PSG 7150
PHILIPS PerfectCare 7000 PSG7150/30 | 13 120 грн. |
PHILIPS PerfectCare 7000 PSG7150/30 | 12 800 грн. |
PHILIPS PerfectCare 7000 PSG7150/30 | 13 440 грн. |
Модификації Philips PerfectCare 7000 PSG 7150
Ціни на Philips PerfectCare 7000 PSG 7150 |
---|---|---|---|---|
Philips PerfectCare 7000 PSG 7140 | від 11 056 грн. | 7 пропозицій | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 | від 12 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7150 | від 12 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →