Праска з парогенератором Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 (PSG7130/20)
Фото 9 |
Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 |
|
Технологія OptimalTEMP — автоматично підбирає оптимальну температуру прасування.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips PerfectCare 7000 PSG 7130
Парогенератор PHILIPS PSG7130/20 PerfectCare 7000 | 12 400 грн. |
PHILIPS PerfectCare 7000 PSG7130/20 | 12 628 грн. |
PHILIPS PerfectCare 7000 PSG7130/20 | 12 320 грн. |
PHILIPS PerfectCare 7000 PSG7130/20 | 12 936 грн. |
Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 | 16 884 грн. |
Модификації Philips PerfectCare 7000 PSG 7130
Ціни на Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 |
---|---|---|---|---|
Philips PerfectCare 7000 PSG 7140 | від 11 056 грн. | 7 пропозицій | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7130 | від 12 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Philips PerfectCare 7000 PSG 7150 | від 12 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →