Електробритва Philips Series 7000 S7940/16
Відео 3Фото 9 |
Philips Series 7000 S7940/16 |
|
Високотехнологічних роторна електробритва з акумуляторним живленням, системою автоматичного управління потужністю двигуна, і технологією AquaTec для комфортного сухого і делікатного вологого гоління. У конструкції цієї моделі використаний ряд фірмових технологій, що поліпшують процес гоління. За допомогою датчика BeardAdapt бритва Philips Series 5000 S7940 автоматично визначає густоту щетини і регулює потужність двигуна для оптимального витрачання заряду акумулятора.
Плаваюча головка може рухатися в декількох напрямках, що дає можливість трьом V-подібним роторним ножам GentlePrecision акуратно повторювати контури особи, забезпечуючи повне видалення щетини. При цьому кожен ротор оточує спеціальне кільце SkinGlide зі спеціальним мікрорельєфним покриттям, що зменшує тертя і полегшує ковзання. Важливою відмінною особливістю є можливість Bluetooth-синхронізації зі смартфоном і взаємодія з додатком GroomTribe (Android і iOS).
Ця технологія дозволяє користувачеві скласти свій особистий план гоління з урахуванням персональних особливостей шкіри, отримувати поради щодо його поліпшення і управляти настройками для максимально делікатного гоління. Водонепроникний корпус дозволяє голитися навіть під душем, а застосування гелю або піни дає додатковий пом'якшувальний ефект. Ємна акумуляторна батарея гарантує до 50 хв роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 7000 S7940/16
Усі ціни 6 →Електробритва Philips S7940/16 | 5 654 грн. |
Електробритва PHILIPS Shaver series 7000 S7940/16 | 5 719 грн. |
Бритва Philips S7940/16 | 5 745 грн. |
Электробритва Philips S7940 (S7940/16) S7940/16 | 5 869 грн. |
Електробритва PHILIPS S7940/16 | 5 713 грн. |
Електробритва Philips S7940/16 | 5 799 грн. |
- Швидка зарядка за 5 хвилин для 1 сеанс гоління