Електробритва Philips Series 5000 S5887/10
Фото 7 |
Philips Series 5000 S5887/10 синій сірий |
|
Продуктивна бездротова електрична роторна бритва, здатна автоматично адаптуватися до різних типів щетини. Обладнана інтегрованим Li-Ion акумулятором та відкидним тримером. Виконаний у зручному водонепроникному корпусі та укомплектований м'яким чохлом для транспортування-зберігання. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року. Призначена для вимогливих користувачів, яким потрібна добротна акумуляторна система для гоління для швидкого сухого і комфортного вологого гоління.
Роторна бритва Philips Series 5000 S5887/10 обладнана фірмовою плаваючою головкою Flex 360-D, яка гарантує постійний контакт елементів, що голять зі шкірою навіть на таких складних ділянках, як шия та підборіддя. Головка складається з трьох роторних блоків зі зносостійкими лезами, що самозаточуються SteelPrecision, що забезпечують ідеальне ковзання для безпечного різання щетинок.
Важливою особливістю цієї моделі є фірмова технологія Skin IQ, яка забезпечує ефективне гоління та делікатний вплив на шкіру. Сенсори визначають щільність щетини та контролер самостійно регулює рівень потужності двигуна для дбайливого гоління незалежно від типу волосся. Корпус з гумовими поверхнями не вислизне з вологої руки і дозволяє застосовувати бритву в душі. Акумулятор забезпечує до 60 хв автономної роботи та заряджається за 1 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5000 S5887/10
Усі ціни 43 →Електробритва Philips Shaver series 5000 S5887/10 | 3 789 грн. |
Електробритва Philips S5887/10 серії 5000 | 4 599 грн. |
Електробритва Philips Series 5000 S5887/10 | 4 599 грн. |
Philips S5887/10 | 3 799 грн. |
Електробритва Philips Series 5000 (S5887/10) | 4 016 грн. |
Модификації Philips Series 5000 S5887/10
Ціни на Philips Series 5000 S5887/10 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 5000 S5885/10 | від 3 583 грн. | 47 пропозицій | ||
Philips Series 5000 S5887/10 | від 3 260 грн. | 44 пропозиції |