Електробритва Philips Series 7000 S7882/55
Фото 5 |
Philips Series 7000 S7882/55 |
|
Просунута електрична роторна бритва з акумуляторним живленням, високоточним вбудованим тримером, інформаційним дисплеєм, інтегрованим bluetooth-модулем для підключення до смартфону, комплектною станцією самоочищення та зручним чохлом для транспортування/зберігання. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2023 року, орієнтованої на вимогливих користувачів, які бажають придбати надійну мобільну систему для гоління з можливістю моніторингу стану шкіри та тонкого налаштування процедури гоління (за допомогою програми GroomTrib).
Важливою особливістю роторної електричної бритви Philips Series 7000 S7882/55 є інноваційна технологія SkinIQ, яка забезпечує чисте та швидке гоління, що поєднується з делікатним впливом на шкіру. Спеціальні сенсори визначають щільність щетини, а контролер самостійно налаштовує потужність двигуна для максимально дбайливого гоління всіх типів волосся. Повністю рухливі роторні головки обертаються на 360 град, дотримуючись контурів обличчя, завдяки чому досягається оптимальний контакт зі шкірою для комфортного видалення щетини. Ергономічний водонепроникний корпус з тактильно-приємними прогумованими поверхнями комфортно відчувається в руці і дозволяє використовувати бритву прямо в душі, допускаючи активне застосування гелю або піни.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 7000 S7882/55
Усі ціни 51 →Електробритва Philips Shaver Series 7000 S7882/55 | 7 149 грн. |
Електробритва Philips S7882/55 серії 7000 | 7 999 грн. |
Електробритва Philips Series 7000 S7882/55 | 7 999 грн. |
Бритва Philips S7882/55 | 6 757 грн. |
Електробритва Philips Series 7000 (S7882/55) | 7 999 грн. |