Наручний годинник Pierre Lannier 017D668
Відео 1Фото 5 |
Pierre Lannier 017D668 |
|
Брендові жіночі наручні годинники з кварцовим механізмом від популярної французької компанії Pierre Lannier. Модель позиціонуються виробником як аксесуар нижній частині середньої цінової категорії і однаково добре підходить як для повсякденного носіння, так і для урочистих приводів. Ремінець і корпус пристрою виготовлені з високоякісної сталі. Браслет виконаний в стилі міланського плетіння, завдяки чому зручний і комфортний в шкарпетці.
Застібка-кліпса допомагає швидко застебнути і розстебнути ремінець. Жіночі наручні годинники Pierre Lannier 017D668 працюють на батарейці, яка довгий час тримає заряд і легко замінюється. Круглий циферблат синього кольору закриває міцне мінеральне скло, запобігає механічні пошкодження. Модель відрізняється мінімалістичним дизайном годин і циферблата, відсутністю секундних стрілок і додаткових екранів, а також використанням невеликих міток замість цифр. Завдяки кварцевому електронного генератора, годинник працюють максимально точно з мінімальними відхиленнями. У годинника немає додаткових функцій — вони тільки показують поточний час. Тому модель стане хорошим вибором для витончених любителів простоти і краси.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pierre Lannier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pierre Lannier.
Купити Pierre Lannier 017D668
Усі ціни 7 →Жіночий годинник PIERRE LANNIER ELEGANCE 017D668 | 4 610 грн. |
Часы Pierre Lannier 017D668 | 4 610 грн. |
Годинник Pierre Lannier 017D668 | 4 610 грн. |
Часы Pierre Lannier Cityline 017D668 | 2 766 грн. |
Pierre Lannier 017D668 | 4 380 грн. |
Часи Pierre Lannier 017D668 | 4 610 грн. |
Годинник французького виробництва з точним кварцовим механізмом виглядають універсально, і доповнять практично будь-який образ, завдяки відсутності каменів і інших декоративних елементів. Строга класика корпусу з нержавіючого сплаву — те, що потрібно сучаснiй леді.
Дві особливості
Перше, що приваблює в цьому аксесуарі — сталевий браслет, виконаний в стилі міланського плетіння: варіант практичний і зручний в носінні. Міланське плетіння ідеально для браслета: воно міцніше і довговічніше шкіряного ремінця, і головне — ефект «кольчуги», який раніше прирівнювався до ювелірної майстерності, буде актуальним в будь-якій ситуації та з будь-яким нарядом.
Друге, що приковує погляд — циферблат глибокого синього кольору з мітками і двома стрілками для хвилин і годин. Секундної стрілки, на жаль, не передбачено, циферблат захищений мінеральним склом.
Захист
Водозахист 30м: пірнати і плавати, не знявши годинник, не вийде, але від бризок при вмиванні або під час легкого дощу, механізм надійно захищений. До речі, кліпс дасть змогу швидко розстебнути або застебнути браслет, але фіксація при цьому міцна, так що ризик втрати мінімальний.