Наручний годинник FESTINA F20475/2
FESTINA F20475/2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FESTINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FESTINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FESTINA F20475/2
Усі ціни 6 →Годинник Festina Boyfriend F20475/2 | 4 110 грн. |
Festina Boyfriend F20475/2 | 4 110 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20475/2 Рожевий/Сріблястий Нержавіюча сталь | 4 313 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20475/2 Сріблястий браслет | 4 272 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20475/2 Рожевий циферблат сріблястий браслет | 4 272 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20475/2 Рожевий/Сріблястий водонепроникний | 4 272 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →