Ручка Pilot Frixion Point 0.5 Blue Ink
Фото 5 |
Pilot Frixion Point 0.5 Blue Ink |
|
При нагріванні чорнило чорнило стають безбарвними.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pilot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pilot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pilot Frixion Point 0.5 Blue Ink
Ручка гелева Frixion Pilot Point 0.5 мм синій (BL-FRP5-L) | 114 грн. |
Ручка гелева Pilot Frixion Point 0,5мм пиши стирай синя BL-FRP5-L | 170 грн. |
Ролер Pilot Frixion Point BL-FRP5-L 0.5 мм пиши - стирай синій (51.238) | 132 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →