Ручка Fisher Space Pen Astronaut
Фото 3 |
Fisher Space Pen Astronaut |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fisher Space Pen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fisher Space Pen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fisher Space Pen Astronaut
Автоматическая ручка Fisher Space Pen Astronaut (хром) AG7 | 4 035 грн. |
Ручка кулькова Fisher Space Pen Астронавт Чорна 0.7 мм Хромований корпус ( | 4 035 грн. |
Ручка Fisher Space Pen Астронавт Хром / AG7 (747609871135) | 4 035 грн. |
Додаткові функції і можливості ручки Fisher Space Pen Astronaut:
- Довжина: 127 мм
- Діаметр: 9.5 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →