Ручка Parker IM Black CT FP
Parker IM Black CT FP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker IM Black CT FP
Усі ціни 9 →Ручка PARKER IM чорн. з хром. Перо (20 312B) | 3 055 грн. |
Ручка перьевая Parker IM Black CT FP M (20 312B) 20 312B | 2 683 грн. |
Ручка пір'яна Parker IM Black CT FP M (20 312B) 20 312B | 3 177 грн. |
Parker Ручка пір'яна Parker IM Black CT FP M (20 312B) 20 312B | 3 177 грн. |
Набір ручок Parker IM Black CT FP+BP (перова + кулькова) | 3 484 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →