Ручка Fisher Space Pen Cap-O-Matic Chrome
Fisher Space Pen Cap-O-Matic Chrome |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fisher Space Pen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fisher Space Pen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fisher Space Pen Cap-O-Matic Chrome
Автоматическая ручка Fisher Space Pen Cap-O-Matic (хром) M4C | 1 255 грн. |
Ручка Fisher Space Pen Cap-O-Matic Хром (M4C) (747609851243) | 1 255 грн. |
Ручка Fisher Space Pen Кап-О-Матік Хром / M4C (747609851243) | 1 255 грн. |
Додаткові функції і можливості ручки Fisher Space Pen Cap-O-Matic Chrome:
- Довжина — 130 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →