Морська акустика Pioneer TS-ME650FS
Фото 3 |
Pioneer TS-ME650FS |
|
Дані динаміки має клас захисту IPX7.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer TS-ME650FS
Акустика морская Pioneer TS-ME650FS | 6 280 грн. |
Морська Акустика Pioneer TS-ME650FS | 7 049 грн. |
Коаксіальна автоакустика Pioneer TS-ME650FS [55451] | 7 529 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →