Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Підставки й кріплення   /   PiPO

Стельове кріплення PiPO PP-3265

Фото - Підставка / кріплення PiPO PP-3265
PiPO PP-3265
Колір
Типстельове кріплення
Характеристики
Мінімальна діагональ32 "
Максимальна діагональ65 "
Максимальне навантаження45 кг
Вбудований рівень
Кути та розміри
Кріплення VESA600x400 мм
Інше
Розміри (ШхВхГ)665x1113x119 мм
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PiPO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PiPO.

Купити PiPO PP-3265

Усі ціни 10 →

Кронштейн для TV PiPo PP-3265, 32-46-65 до 45кг, без нахилу, Black, Box PP- 3265

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 400 грн.

Стельовий кронштейн PiPo PP-3265, 32 — 65 до 45 кг

Маркетплейс: MAUDAU  Stereo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 610 грн.

PiPO Кріплення для телевізора PiPO PP- 3265 Black фіксоване 32-46-65 (02118)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись

Кронштейн для TV PiPo PP- 3265, 32 "-46" -65 ", до 45кг, без нахилу, Black, Box Y-2118

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
1 420 грн.

Настінне кріплення для телевізора PiPo PP-3265 фіксований 32"-46"-65" Чорний (02118)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на PiPO PP-3265