Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Підставки й кріплення   /   PiPO

Настінне кріплення PiPO PP-B62

Фото - Підставка / кріплення PiPO PP-B62
PiPO PP-B62
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
32 "
Максимальна діагональ
65 "
Максимальне навантаження
45 кг
Регулювання
нахил
Кут нахилу вгору
15 °
Кут нахилу вниз
15 °
Дата додавання на E-Katalog
січень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PiPO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PiPO.

Купити PiPO PP-B62

Усі ціни 6 →

Кронштейн для TV PiPo PP-B62, 32"-70", до 45кг, кут нахилу "15";

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
410 грн.

Кронштейн похилий для телевізора PiPo PP-B62, 32 -65, до 45 кг

Маркетплейс: MAUDAU  Stereo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
472 грн.

PiPO Кріплення для телевізора PiPO PP-B62 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
419 грн.

Кронштейн для TV PiPo PP-B62, 40"-80", до 75кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  MEDENSHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
615 грн.

Кронштейн похилий для телевізора PiPo PP-B62, 32 -65 , до 45кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  StereoDom З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
530 грн.

Кронштейн для TV PiPo PP-B62, 32-40-65, до 45 кг, кут нахилу 15

Маркетплейс: Rozetka.ua  IP2HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
540 грн.

Динаміка цін на PiPO PP-B62