Літня шина Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W BMW/Mini
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W BMW/Mini
Усі ціни 22 →Шина Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W XL * | 6 521 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 265/50 R19 110W XL * | 6 780 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 265/50 R19 110W XL * | 7 441 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 265/50 R19 110W XL * | 7 480 грн. |
Pirelli PZero Luxury Saloon 265/50 R19 110W XL * | 7 317 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W BMW/Mini
Ціни на Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W | від 5 788 грн. | 29 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W BMW/Mini | від 6 516 грн. | 22 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W Run Flat | від 7 560 грн. | 9 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 265/50 R19 110W Run Flat BMW/Mini | від 7 700 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →