Литий диск AUTEC Astana 8x19/5x108 ET42 DIA63,3
Відео 1Фото 3 | від 8 986 до 13 202 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.3 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації AUTEC Astana 74
Характеристики
AUTEC Astana 8x19/5x108 ET42 DIA63,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Astana 8x19/5x108 ET42 DIA63,3
Сортувати
Литые диски Autec Astana R19 W8 PCD5x108 ET42 DIA63.3 (black polished) 100 | 9 588 грн. |
Autec Astana (R19 W8.0 PCD5x108 ET42 DIA63.3) schwarz poliert | 9 648 грн. |
Диски Autec Astana 8x19 5x108 ET42 DIA63,3 (black polished) | 9 588 грн. |
Autec Astana 8x19 5x108 ET42 DIA63.3 TP | 9 000 грн. |
Autec Astana black polished (R19 W8.0 PCD5x108 ET42 DIA63.3) | 9 588 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі