Вантажна шина Pirelli R02 Profuel Drive 315/70 R22.5 154L
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli R02 Profuel Drive 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli R02 Profuel Drive 315/70 R22.5 154L
Pirelli R02 ProFuel Drive (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L | 19 623 грн. |
Pirelli R02 ProFuel Drive (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR | 19 100 грн. |
Pirelli R02 Profuel Drive (315/70R22.5 154L) | 19 923 грн. |
Грузовые шины Pirelli R02 Pro Fuel Drive (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 1 | 19 929 грн. |
Pirelli R02 ProFuel Drive ведуча ведуча (315/70R22,5 154/150L) 434795 | 19 344 грн. |