Вантажна шина Pirelli R02 Profuel Drive 215/75 R17.5 126M
Фото 7 |
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli R02 Profuel Drive 215/75 R17.5 126M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli R02 Profuel Drive 215/75 R17.5 126M
Pirelli R02 ProFuel Drive (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 14PR | 8 925 грн. |
Pirelli R02 Profuel Drive (215/75R17.5 126M) | 9 229 грн. |
Грузовые шины Pirelli R02 Pro Fuel Drive (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M 1 | 9 321 грн. |
Шина Pirelli R02 ProFuel Drive (провідна) 215/75 R17.5 126/124M | 10 160 грн. |