Вантажна шина Pirelli R02 Profuel Steer 385/55 R22.5 162K
Фото 8 |
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli R02 Profuel Steer 385/55 R22.5 162K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli R02 Profuel Steer 385/55 R22.5 162K
Pirelli R02 ProFuel Steer (рулевая) 385/55 R22.5 162K(158L) 20PR | 18 500 грн. |
Грузовые шины Pirelli R02 Pro Fuel Steer (рулевая) 385/55 R22.5 162K 10025 | 19 512 грн. |
Pirelli R02 ProFuel Steer рульова рульова (385/55R22,5 162K) 438225 | 18 720 грн. |