Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H Audi
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H Audi
Усі ціни 15 →Шина Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H AO | 6 491 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H AO | 7 326 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H AO | 5 670 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H AO | 8 045 грн. |
Зимние шины Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H AO 1000760704 | 6 758 грн. |
ще 10 пропозицій
1 1 2 19 |
на жаль писатиму поганий відгук, тому що маю не дуже хороший досвід, який привів до аварії, (брав у сервісі якщо що) тиха та відмінно їде на заміських трасах з мого досвіду експлуатації: - при температурі нижче 5-6 градусів керованість втрачається (можливо залежить від типу повного приводу) - на льоду з невеликим схилом тримає погано - снігову кашу не розкидає, КАТЕГОРИЧНО не рекомендую для авто вагою від 1.8 тонни (корова на льоду) ) Василь: користуюся Pirelli Scorpion Winter 255/55 R18 109V більше року |
Показано 1 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H Audi
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H Audi |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H | від 5 401 грн. | 11 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 108H Audi | від 5 400 грн. | 15 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 112H | від 5 113 грн. | 24 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 112H Jaguar | від 18 620 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 112H Mercedes-Benz | від 4 512 грн. | 13 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 112V | від 8 343 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 255/60 R18 112V Maserati | від 9 229 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →