Всесезонна шина Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W | 10 049 грн. |
Шини Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 ZR19 105W XL JLR | 8 460 грн. |
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W XL 2759900 | 7 821 грн. |
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W XL | 8 363 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W
Ціни на Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105V | від 5 818 грн. | 10 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105V Volvo | від 5 734 грн. | 13 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W | від 7 821 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →