Литий диск GMP Italia Gunner 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,5
Відео 1Фото 11 | від 9 120 до 14 628 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Gunner 60
Характеристики
GMP Italia Gunner 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Gunner 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,5
Сортувати
GMP Italia GUNNER W8.5 R19 PCD5x112 ET45 DIA66.5 Silver | 13 202 грн. |
GMP Italia Gunner R19 W8.5 PCD5x112 ЕТ45 DIA66.5 Black GUNN85194514531I | 11 734 грн. |
Диски Gmp Italia Gunner Black polished R19 W8,5 PCD5x112 ET45 DIA66,5 ID33 | 12 898 грн. |
GMP Italia Gunner Matt Anthracite Diamond R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 13 110 грн. |
GMP Italia GUNNER W8.5 R19 PCD5x112 ET45 DIA66.5 Black | 9 120 грн. |
GMP Italia GUNNER W8.5 R19 PCD5x112 ET45 DIA66.5 Silver Poler | 10 330 грн. |
GMP Italia GUNNER W8.5 R19 PCD5x112 ET45 DIA66.5 Black Poler | 10 330 грн. |
GMP Italia Gunner Black Diamond R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 14 628 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі