Вантажна шина Pirelli TG85 12 R20 154K
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli TG85 12 R20 154K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli TG85 12 R20 154K
Pirelli TG 85 (ведущая) 12.00 R20 154/150K | 12 472 грн. |
Pirelli TG85 (привод-карьер) 12.00 R20 154/150K 20PR | 12 565 грн. |
PIRELLI TG85 12/80 R20 154/150K | 12 100 грн. |
Шини Pirelli TG 85 (ведущая) 12 R20 154/150K | 11 692 грн. |
Pirelli TG 85 (ведущая) 12.00 R20 154/150K | 12 610 грн. |