Вантажна шина Tracmax GRT928 11 R20 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Tracmax GRT928 11 R20 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax GRT928 11 R20 152L
Усі ціни 9 →Tracmax GRT928 (привод-карьер) 11.00 R20 152/149L 18PR | 9 900 грн. |
Вантажна шина TRACMAX GRT928 (ведуча) 11.00R20 152/149L 18PR | 9 495 грн. |
Tracmax GRT928 (11/R20 152L) | 9 844 грн. |
Грузовые шины Tracmax GRT928 (ведущая) 11 R20 152/149L 18PR 1001069657 | 10 311 грн. |
TRACMAX Вантажна шина TRACMAX GRT928 (ведуча) 11.00R20 152/149L 18PR | 9 540 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Tracmax GRT928 11 R20 152L
Ціни на Tracmax GRT928 11 R20 152L |
---|---|---|---|---|
Tracmax GRT928 8.25 R20 139K | від 7 491 грн. | 4 пропозиції | ||
Tracmax GRT928 10 R20 149L | від 7 913 грн. | 11 пропозицій | ||
Tracmax GRT928 11 R20 152L | від 9 495 грн. | 9 пропозицій | ||
Tracmax GRT928 12 R20 156K | від 9 601 грн. | 12 пропозицій |