Вантажна шина Ovation VI-313 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-313 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-313 12 R20 156K
Усі ціни 18 →Ovation VI-313 (ведуча вісь) 12.00 R20 156/153K | 12 436 грн. |
Ovation VI-313 (ведущая) 12 R20 156K | 11 424 грн. |
Ovation VI-313 (привод-карьер) 12.00 R20 156/153K 20PR | 11 200 грн. |
Ovation VI-313 12/80 R20 156/153K | 10 950 грн. |
Ovation VI-313 (Ведущая) (12/80R20 156/153K) | 10 914 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Ovation VI-313 12 R20 156K
Ціни на Ovation VI-313 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-313 9 R20 144J | від 8 752 грн. |
Ovation VI-313 9 R20 144K | від 8 071 грн. | 18 пропозицій | ||
Ovation VI-313 10 R20 149K | від 8 831 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-313 11 R20 152K | від 10 123 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 154K | від 10 500 грн. | 10 пропозицій | ||
Ovation VI-313 12 R20 156K | від 10 803 грн. | 18 пропозицій |